Trvalé zníženie cien vybraných produktov WERBEA

  • 10. marec 2021

Spoločnosť WERBEA sa po roku na trhu rozhodla trvalo znížiť ceny 4 svojich produktov. Ide o produkty, ktoré u klientov dlhodobo patria k najobľúbenejším a zároveň k najpredávanejším. Počas prvého roka fungovania sa, vďaka záujmu klientov a navýšeniu predajov, spoločnosti podarilo optimalizovať náklady na výrobu produktov, marketing, PR a obchodné aktivity. „Som nesmierne rád, že sa naše produkty tešia takej obľube. Práve vďaka našim klientom sme dosiahli „bod zlomu“ a dokázali sme znížiť výrobnú cenu produktov. Chceme sa s nimi o tento úspech podeliť.“ zdôvodňuje zníženie cien Tibor Michalko, generálny riaditeľ spoločnosti WERBEA.

Zníženie cien sa dotklo BEAUTY Collagenu určenému predovšetkým ženám. BEAUTY Collagen je unikátna prášková zmes hydrolyzovaného rybieho kolagénu, kyseliny hyalurónovej, antioxidantov, piperínu komplexu vitamínov a minerálov pre spomalenie starnutia pokožky, hydratáciu pleti, redukciu vrások, zvýšenie kvality vlasov a nechtov. Naše klientky na ňom oceňujú predovšetkým to, že jeho účinky často pociťujú a vidia už po pár dňoch užívania. Okrem benefitov pre pleť, vlasy a nechty, BEAUTY Collagen výrazne napomáha správnej činnosti štítnej žľazy a podporuje imunitu.  

Ďalším produktom, ktorému spoločnosť upravuje cenu je POWER Collagen. POWER Collagen je jedinečný produkt pozostávajúci z hydrolyzovaného hovädzieho kolagénu, kyseliny hyalurónovej, glukozamínu, chondroitínu, metylsulfonylmetánu (MSM), komplexu vitamínov a minerálov pre regeneráciu a obnovu chrupaviek, na silné kosti a zdravé kĺby. Naviac významne podporuje správnu funkciu lymfatického systému. Okrem týchto pozitívnych účinkov na naše telo, výrazne znižuje únavu a dodáva energiu.

High Power Amino je moja srdcovka. Bolo pre mňa dôležité pomôcť v tejto ťažkej pandemickej dobe lekárom, zdravotníkom, ľudom pracujúcim v službách, obchodoch a všetkým ostatným s inou psychicky, či fyzicky namáhavou prácou, ktorí bojujú v prvej línii. Pri príprave produktu sme tiež mysleli na športovcov, ktorí majú obmedzené možnosti tréningu, no napriek tomu sa nevzdávajú a makajú na sebe ďalej“, uviedol generálny riaditeľ spoločnosti WERBEA Tibor Michalko. High Power Amino  je unikátna zmes aminokyselín, antioxidantov, komplexu vitamínov a minerálov pre zvýšenie výkonu, regeneráciu svalov, elimináciu únavy a dodanie energie, obnovu sily, ako aj doplnenie potrebných mikroživín do tela. Produkt je pripravený predovšetkým pre ľudí s náročnou prácou a pre športovcov, ktorí potrebujú doplniť hladinu bielkovín a ďalších telu prospešných látok. Pán Michalko ďalej uvádza: „Obzvlášť hrdí sme na to, že produkt High Power Amino obsahuje glukation, čo je najsilnejší antioxidant zabraňujúci poškodeniu ľudskej bunky. Glukation nás nielen chráni pred škodlivými vplyvmi oxidačného stresu, vírusovými ochoreniami, ale významne posilňuje aj našu imunitu.“

Posledným produktom s trvale zníženou cenou je MCT Oil+. MCT Oil+ je považovaný za super potravinu. Je to zdravý, rýchlo stráviteľný olej s anitimikrobiálnymi vlastnosťami. Dokáže priamo podporiť tvorbu ketónov, čím podporuje spaľovanie tukov a pomáha pri zamýšľanom zachovaní či úbytku hmotnosti. Rovnako podporuje zdravie tráviaceho i kardiovaskulárneho systému. Pravidelné užívanie MCT Oil+ napomáha zvýšenej tvorbe svalovej hmoty, ochrane a regenerácii svalov, čo ocenia najmä pravidelne športujúci a fyzicky aktívni ľudia.

V spoločnosti WERBEA veríme, že je dôležité vzájomne si pomáhať a podeliť sa o úspech. To nás viedlo k zníženiu cien našich TOP produktov. Ďakujeme našim klientom za dôveru a za každú ďalšiu objednávku.